background

marketing
sportowy

Nasz team to dziennikarze motoryzacyjni, instruktorzy, zawodnicy i marketingowcy. Od kilkunastu lat z nieprzerwanym entuzjazmem i poczuciem humoru zarażamy miłością do motorsportu i motoryzacji. Podczas wieloletnich startów w zawodach motorsportowych, pracy w branży motoryzacyjnej, mediowej i eventowej zdobyliśmy doświadczenie, którym chcemy się teraz dzielić – bo motorsport to emocje, adrenalina, wolność.

Nie jest to rozwiązanie dla każdego, wymaga konsekwencji i odważnych decyzji. Nie mamy jednak wątpliwości, że marketing sportowy to niekonwencjonalny sposób na budowanie relacji z kontrahentami, a projekty z naszym udziałem będą do tego doskonałym narzędziem i ciekawym, elementem angażującym klientów.

background

jak pracujemy?

wskazujemy możliwe rozwiązania

Analizujemy, dogłębnie poznajemy biznes i ludzi, którzy za nim stoją. Stawiamy na integralność, spójność działań i otwartą komunikację. Komunikacja oderwana od rzeczywistości biznesowej klienta to nie nasza bajka. Wiemy, że każdy projekt ma inną specyfikę, a dobrze zaplanowane działania wymagają interdyscyplinarnych kompetencji. Dlatego tworzymy zespoły dedykowane dla konkretnego klienta. Dzięki temu potrafimy zidentyfikować faktyczne potrzeby i wartości, przełożyć je na strategię marketingową budując w ten sposób autentyczność przekazu.

briefieng

briefieng

Poznajemy siebie - stawiamy na otwartość i opartą o rzetelne informacje komunikację. Zadajemy pytania, by zrozumieć sytuację i cele biznesowe klienta, będące punktem wyjścia do kolejnych kroków.

analiza

analiza

Dobre kampanie nie biorą się znikąd. Analizujemy i poznajemy klienta, otoczenie biznesowe, trendy. Wiedza ta jest kluczowa do stworzenia efektywnych kampanii.

prace koncepcyjne

prace koncepcyjne

Planujemy, tworzymy strategie, szukamy rozwiązań. Doradzamy jakie narzędzia będą najlepsze, nie zapominając o celach biznesowych i sprawach tak przyziemnych jak budżet klienta.

wdrożenie

wdrożenie

Koordynujemy proces wdrożenia, wspieramy w doborze dostawców każdego z elementów kampanii, tak by działania realizowane były jakościowo z zachowaniem najwyższych standardów.

background

nasi
klienci

background

kontakt

Crockett Media
NIP 757-139-60-70

Emilia Kowalska

602-257-250 ekowalska@crockettmedia.pl

Karol Kowalski

602-675-275 kkowalski@crockettmedia.pl
* pole obowiązkowe
animation