background

strategie
marketingowe

Pomagamy markom nie tylko tworzyć strategie komunikacji oparte na wartościach i realnie wpisujące się w plany biznesowe, ale przede wszystkim angażujące potencjalnych i obecnych klientów.

Identyfikujemy faktyczne potrzeby i wartości, przekładamy je na strategię marketingową budując w ten sposób autentyczność przekazu. Doceniamy dorobek i osiągnięcia naszych klientów i chętnie dodajemy swój wkład w ich dalszy rozwój. Jeśli jednak w firmie potrzebna będzie komunikacyjna rewolucja z pewnością będziemy o tym rozmawiać. Strategia marketingowa musi być odpowiedzią na cele biznesowe i analizę otoczenia rynkowego, bo dobre strategie nie biorą się znikąd. Podejmujemy się wspólnej realizacji planów, gdy w nie wierzymy.

komunikacja

komunikacja

brief

brief

analiza

analiza
background

jak pracujemy?

wskazujemy możliwe rozwiązania

Analizujemy, dogłębnie poznajemy biznes i ludzi, którzy za nim stoją. Stawiamy na integralność, spójność działań i otwartą komunikację. Komunikacja oderwana od rzeczywistości biznesowej klienta to nie nasza bajka. Wiemy, że każdy projekt ma inną specyfikę, a dobrze zaplanowane działania wymagają interdyscyplinarnych kompetencji. Dlatego tworzymy zespoły dedykowane dla konkretnego klienta. Dzięki temu potrafimy zidentyfikować faktyczne potrzeby i wartości, przełożyć je na strategię marketingową budując w ten sposób autentyczność przekazu.

briefieng

briefieng

Poznajemy siebie - stawiamy na otwartość i opartą o rzetelne informacje komunikację. Zadajemy pytania, by zrozumieć sytuację i cele biznesowe klienta, będące punktem wyjścia do kolejnych kroków.

analiza

analiza

Dobre kampanie nie biorą się znikąd. Analizujemy i poznajemy klienta, otoczenie biznesowe, trendy. Wiedza ta jest kluczowa do stworzenia efektywnych kampanii.

prace koncepcyjne

prace koncepcyjne

Planujemy, tworzymy strategie, szukamy rozwiązań. Doradzamy jakie narzędzia będą najlepsze, nie zapominając o celach biznesowych i sprawach tak przyziemnych jak budżet klienta.

wdrożenie

wdrożenie

Koordynujemy proces wdrożenia, wspieramy w doborze dostawców każdego z elementów kampanii, tak by działania realizowane były jakościowo z zachowaniem najwyższych standardów.

background

nasi
klienci

background

kontakt

Crockett Media
NIP 757-139-60-70

Emilia Kowalska

602-257-250 ekowalska@crockettmedia.pl

Karol Kowalski

602-675-275 kkowalski@crockettmedia.pl
* pole obowiązkowe
animation